Služby

Specializujeme se na výrobu zakázkového nábytku a atypického interiéru včetně kuchyňských linek. Nábytek vám navrhneme na míru, vyrobíme a namontujeme. Vyrábíme jakýkoliv nábytek libovolné složitosti pro interiéry bytové i komerční. Samozřejmostí je vizualizace zakázky!

Kuchyně a kuchyňské linky

Kuchyně a kuchyňské linky

Navrhuji a vyrábím kuchyňské linky ve vysoké kvalitě a precizním provedení. Velký důraz klademe na funkčnost jednotlivých prvků. Montáž kuchyně je standartem naší nabídky. Každý zákazník si může vybrat z celé řady typů materiálů, barev, kování a doplňků.

Vestavěné skříně a skříně na míru

Vestavěné skříně a skříně na míru

Navrhuji a vyrábím kvalitní, flexibilní a praktické vestavěné skříně a skříně na míru, které vám ušetří prostor při modernizaci. Vestavěné skříně jsou velmi módní a nadmíru praktickou záležitostí.

Nábytek a atypický nábytek

Nábytek a atypický nábytek

Máte specifické požadavky na neobvyklou architekturu, originalitu provedení, použitý materiál, či detailní propracování? Vyrobíme pro vás atypický nábytek na míru, přesně dle vašich požadavků. Již se nemusíte omezovat nabídkou supermarketů.

Pracovny a kancelářský nábytek

Pracovny a kancelářský nábytek

Navrhuji a vyrábím kancelářský nábytek, s vysokou užitnou hodnotou, spolehlivostí a funkčností. Navrhneme vám vaši kancelář či pracovnu a na základě vizualizací vám vše vyrobíme a namontujeme.